Harmonie Florbal Pirates

• Pivovar Radim - trenér
  • Johanes Daniel - trenér

Historie kroužku

Vytvořit sportovní kroužek na škole, který bude zaměřen na poměrně mladý, ale o to víc v dnešní době oblíbený sport, florbal, se zrodil v hlavě jednoho z rodičů našich žáků. Škola byla nadšená, že se mezi rodiči našel někdo, kdo přišel s takovýmto nápadem a co víc, dokázal ho také realizovat. V roce 2015 byla oficiálně zahájena činnost Harmonie Florbal Pirates. Při zrodu tohoto populárního kroužku stály i další sportovní organizace, s nimiž zakladatel a trenér v jedné osobě, pan Jiří Žižka, navázal úzkou spolupráci. Velké poděkování tak patří hokejovému klubu Piráti Chomutov a florbalovému klubu Florbal Chomutov. Harmonie Florbal Pirates je velmi populární nejen mezi žáky, ale mezi rodiči. Důkazem tohoto je, že do přípravy a trénování našich žáků se zapojili další z rodičů, p. Bělohlávek Michal a p. Pivovar Radim, ale poděkování patří i všem rodičům, kteří kroužek podporují.

Hráči Pirates mají pravidelné tréninky, které jsou obohaceny o příležitostná přátelská utkání s jinými florbalovými kroužky. Jako pořádní Pirates i my máme svou truhlu s pokladem, v podobě velkolepé akce, kterou kroužek každoročně pořádá, Turnaj O pohár paní ředitelky - Florbal Pirates Harmonia Cup

tablo