Doba výdejů jídel

• Svačina: 09:40 - 09:55 hodin
  • Oběd pro "cizí": 11:15 - 11:40 hodin
  • Oběd pro děti a zaměstnance: 11:45 - 14:15 hodin

Od 1. října 2015 budete mít možnost výběru ze dvou jídel. Výběr umožníme každý čtvrtek.

Oba hlavní chody budou mít podobné výživové hodnoty (školní jídelna podléhá povinnosti naplnit spotřební koš potřebnými potravinami).

Změnit si jídlo číslo „1“ na jídlo číslo „2“ můžete nejpozději ve středu do 14.00 hodin!

Jinak automaticky dostanete oběd „1“.

Informace školní jídelny (209.81 kB)

Ceny jídel od 1.9.2022

• Svačina: 20, – Kč (Potraviny 15,. - + mzdy 1,50 + režie 1,50 +zisk 2, - = 20, - Kč)
  • Oběd žáci 7- 10 let: 33, - Kč
  • Oběd žáci 11- 15 let: 36, - Kč
  • Oběd žáci 15- 18 let: 38, - Kč
  • Zaměstnanci školy: 26, - +19, - FKSP = 45, - Kč
  • Oběd pro cizí: 80, - Kč (Potraviny 45, - + mzdy 23, - + režie 7, - + zisk 5, - = 80, - Kč)

Radní v Chomutově schválili s platností od září 2010 naší škole vedlejší hospodářskou činnost školní jídelny. Znamená to,že můžeme veřejnosti nabídnout obědy uvařené v naší ŠJ. Veřejnost může pro obědy přijít v době od 11.10 do 11.40 hodin a svůj oběd si odnést domů, nebo si jej v prostorách jídelny v této době sníst. Samozřejmě, že obědy pro "cizí" budou vydávány dle pravidel, s kterýmu případné zájemce o stravování u nás seznámíme. Platnost od 6.9.2010."

Školní jídelna rozšiřuje službu dětem o svačiny. Svačiny budeme dětem připravovat i vydávat ve ŠJ. Způsob platby i prokazování se bude stejný, jako u obědů.Má-li dítě v jídelně již přidělen čip/kartu/,použije jej/ji/také u svačiny. Platnost od 6.9.2010.

Placení obědů

Nejlepším řešením je bezhotovostní platba z účtů rodičů.

1. Zálohově, trvalým převodním příkazem, zašlete pravidelně peníze na účet školy a potom pouze odhlašujete případné absence Vašeho dítěte. Na konci školního roku, vracíme případné přeplatky na účet rodičů. Informace u vedoucí ŠJ.
  2. Hotově u okénka ve ŠJ. POZOR ! Zde změna.

U okénka lze platit stravu pouze jednou týdně a to vždy v pondělí ráno od 6.45 do 8.00 hodin. Odpoledne od 11.40 do 14.00 hod.  (Bezpečnostní opatření školy – ochrana dětí před vniknutím cizích osob do budovy).

Informace k placení stravného trvalým převodním příkazem

• Zadejte trvalý příkaz u své banky.
  • Číslo účtu školy - 15035441/0100
  • Zálohově nejpozději k 25. v měsíci na další měsíc.
  • Částku 500,- Kč na obědy, popřípadě částku 700,- Kč na obědy + svačiny.
  • Variabilní symbol – 324
  • Do textu pro příjemce – ŠJ-jméno dítěte+registrační číslo
  • Vyrovnání – konec školního roku/červenec

Zůstává povinností rodičů jídlo v případě absence dětí odhlašovat! Jinak propadnou.

Vážení rodiče, dovolte, abychom Vás seznámili s novinkou, kterou jsme pro Vás přichystali ve stravovacím provozu. V současnosti již máte možnost objednávat stravu prostřednictvím internetu. Máte–li o tuto službu zájem, postupujte takto:

1. Registrace služby navštívíte kancelář vedoucí stravovacího provozu. Zde obdržíte číslo zařízení k přihlášení na internet a spolu s vedoucí vyplníte registrační údaje/heslo, uživatele/ Můžete zadat i e-mailovou adresu, na kterou Vám systém může zasílat tyto zprávy - -potvrzení objednávky -nedostatečnou výši konta -neodebranou stravu -měsíční přehled Heslo,e-mail a zasílané zprávy můžete kdykoliv změnit po přihlášení do systému Nastavení uživatele.
  2. Objednávání stravy od následujícího dne po registraci lze pak objednávat stravu též na internetu na adrese: www.strava.cz Dostanete se do přihlášení, vyplníte číslo zařízení / viz bod 1/ a tím jste přihlášeni do své jídelny. Dále vyplníte Uživatele a Heslo /viz bod 1/ a můžete objednávat.

V sekci Objednávání stravy provedete požadované přihlášky a odhlášky a uložíte změny – Odesláním Ze systému se odhlásíte potvrzením položky Odhlášení uživatele.

Další pokyny, podrobnosti a návody naleznete na www.strava.cz

Objednávky můžete provádět nejpozději do 14.00 hodin stávajícího dne na den další a následující. / např. V pondělí do 14.00 provedu objednávání na úterý a další přístupné dny/. Věříme, že Vám i nám, bude tato služba dobře sloužit a případné vzniklé nedostatky spolu dořešíme v klidu a s rozumem.