Rovnou na obsah Rovnou na menu

Prázdninové přání

Rozloučení se školním rokem 2023/2024

Vážení rodiče, kolegyně, milé žačky, milí žáci,

ani jsme se nenadáli a uzavíráme další školní rok a stojíme na prahu letních prázdnin.

Máme za sebou rok plný učení, ale také dobrodružství se svými učiteli, učitelkami, asistentkami či vychovatelkami.

Naši prvňáčci zažili první školní rok a vzorně se o ně starali naši deváťáci. Malí školáci odcházejí na prázdniny a budou si první léto sami číst a dokáží napsat první pohlednice z výletů.

Ostatní žáci také pokročili ve svých znalostech a dovednostech. A i když na vysvědčení nejsou samé jedničky, nezoufejte. Vždy je možnost si známky opravit a přijmout vysvědčení jako výzvu do dalšího působení na základní škole.

Děkuji všem, kteří se na tomto školním roce a jeho zdárném chodu podíleli – pedagogům za jejich atraktivní výuku, dámám v kanceláři za každodenní podporu, paní uklízečkám za čisté prostředí a paní kuchařkám za naplněná bříška.

Děkuji rodičům za spolupráci a komunikaci se školou, protože všem nám jde o jedno – aby děti prospívaly a byly šťastné.

Užijte si letní měsíce a od školy si ve všech směrech odpočiňte. Čerpejte energii ze sluníčka a když bude pršet, začtěte se třeba do knížky, na kterou jste po celý rok nenašli čas.

Přeji Vám, abyste volné dny strávili ve společnosti vašich blízkých a kamarádů, abyste si z vašich cest přivezli nezapomenutelné zážitky a vždy se v pořádku vrátili domů.

Mějte krásné prázdniny a na viděnou v novém školním roce 2024/2025.

Ing. Vladimíra Nováková

Datum vložení: 28. 6. 2024 8:43
Datum poslední aktualizace: 28. 6. 2024 8:44

ONLINE ZÁPIS 2024/2025