^ NAHORU
 • 1 Naše Základní škola
  Ode dne 1. 9. 1977, kdy byla slavnostně otevřena, prošla naše základní škola významným vývojem a několika důležitými změnami. Jednou z nich je i nedávná změna vzhledu budovy, která oživila celé okolní prostředí. Předlohou pro realizaci nové podoby školy byl návrh, dnes již bývalé žákyně, Kateřiny Sobotkové.
 • 2 Gymnastika
  Patří mezi kroužky, které mají na naší škole dlouholetou tradici. Žákyně prvního stupně, pod vedením trenérek Štroufové a Linhartové, se zde učí baletní a taneční průpravě, a také dokonalému ovládnutí pohybů pro moderní gymnastiku.
 • 3 Lyžařské kurzy
  Mezi velmi oblíbené akce naší školy patří lyžařský kurz, který si klade za cíl nejen naučit žáky základům lyžování, ale také ukázat jim krásu zimních sportů, pohybu na čerstvém horském vzduchu a malebnou přírodu českých hor.
 • 4 Letní tábory
  Vysoce atraktivní akcí pro žáky jsou školou pořádané letní tábory, kde mají žáci možnost poznat některé z učitelů i mimo školní prostředí. Atraktivní lokality, zábavné hry, sportovní vyžití a dobří lidé jsou vždy zárukou nezapomenutelných zážitků z prázdnin.
 • 5 Tenisové kurty
  Škola disponuje kvalitním sportovním zázemím, do kterého jsou zakomponovány i tři tenisové kurty. Mimo možnosti pronájmu pro širokou veřejnost jsou kurty určeny především školním potřebám a každoročně se zde koná turnaj základních škol „O pohár ředitelky školy“.
baner

Informace školní jídelny

Telefon: 731 510 608

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Od 1. října 2015 budete mít možnost výběru ze dvou jídel. Výběr umožníme každý čtvrtek.

Oba hlavní chody budou mít podobné výživové hodnoty (školní jídelna podléhá povinnosti naplnit spotřební koš potřebnými potravinami).

Změnit si jídlo číslo „1“ na jídlo číslo „2“ můžete nejpozději ve středu do 14.00 hodin!

Jinak automaticky dostanete oběd „1“.

 

POZOR ZMĚNA! VĚC – PLACENÍ OBĚDŮ

Nejlepším řešením je bezhotovostní platba z účtů rodičů.

1. Zálohově, trvalým převodním příkazem, zašlete pravidelně peníze na účet školy a potom pouze odhlašujete případné absence Vašeho dítěte. Na konci školního roku, vracíme případné přeplatky na účet rodičů. Informace u vedoucí ŠJ.

2. Hotově u okénka ve ŠJ. POZOR ! Zde změna.

U okénka lze platit stravu pouze jednou týdně a to vždy v p o n d ě l í ráno od 6.45 do 8.00 hodin. Odpoledne od 11.40 do 14.00 hod.  (Bezpečnostní opatření školy – ochrana dětí před vniknutím cizích osob do budovy).    

 

DOBA VÝDEJŮ JÍDEL

SVAČINA: 09:40 - 09:55 hodin

OBĚD PRO "CIZÍ": 11:15 - 11:40 hodin

OBĚD PRO DĚTI A ZAMĚSTNANCE: 11:45 - 14:15 hodin

 

INFORMACE K PLACENÍ STRAVNÉHO

TRVALÝM PŘEVODNÍM PŘÍKAZEM

Zadejte trvalý příkaz u své banky.

Číslo účtu školy - 15035441/0100

Zálohově nejpozději k 25. v měsíci na další měsíc.

Částku 500,- Kč na obědy, popřípadě částku 700,- Kč na obědy + svačiny.

Variabilní symbol – 324

Do textu pro příjemce – ŠJ-jméno dítěte+registrační číslo

Vyrovnání – konec školního roku/červenec 

Zůstává povinností rodičů jídlo v případě absence dětí odhlašovat! Jinak propadnou.

Mobil – 731 510 608,

email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., také www.strava.cz

 

OBEJDNÁNÍ STRAVY PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETU + INFORMACE PRO RODIČE

 

CENY JÍDEL OD 1. 9. 2022

Svačina                                                                             20, – Kč

Potraviny 15,. - + mzdy 1,50 + režie 1,50 +zisk 2, - = 20, - Kč

Oběd žáci 7- 10 let                                                          33, - Kč

Oběd žáci 11- 15 let                                                        36, - Kč

Oběd žáci 15- 18 let                                                        38, - Kč

Zaměstnanci školy                                                          26, - +19, - FKSP = 45, - Kč

Oběd pro cizí                                                                   80, - Kč

Potraviny 45, - + mzdy 23, - + režie 7, - + zisk 5, - = 80, - Kč

 

Radní v Chomutově schválili s platností od září 2010 naší škole vedlejší hospodářskou činnost školní jídelny. Znamená to,že můžeme veřejnosti nabídnout obědy uvařené v naší ŠJ. Veřejnost může pro obědy přijít v době od 11.10 do 11.40 hodin a svůj oběd si odnést domů, nebo si jej v prostorách jídelny v této době sníst. Samozřejmě, že obědy pro "cizí" budou vydávány dle pravidel, s kterýmu případné zájemce o stravování u nás seznámíme. Platnost od 6.9.2010."

 

Školní jídelna rozšiřuje službu dětem o svačiny. Svačiny budeme dětem připravovat i vydávat ve ŠJ.Způsob platby i prokazování se bude stejný, jako u obědů.Má-li dítě v jídelně již přidělen čip/kartu/,použije jej/ji/také u svačiny. Platnost od 6.9.2010.

 

OBJEDNÁNÍ STRAVY PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETU:

Vážení rodiče, dovolte, abychom Vás seznámili s novinkou, kterou jsme pro Vás přichystali ve stravovacím provozu. V současnosti již máte možnost objednávat stravu prostřednictvím internetu. Máte–li o tuto službu zájem, postupujte takto:

1/ Registrace služby navštívíte kancelář vedoucí stravovacího provozu. Zde obdržíte číslo zařízení k přihlášení na internet a spolu s vedoucí vyplníte registrační údaje/heslo, uživatele/ Můžete zadat i e-mailovou adresu, na kterou Vám systém může zasílat tyto zprávy - -potvrzení objednávky -nedostatečnou výši konta -neodebranou stravu -měsíční přehled Heslo,e-mail a zasílané zprávy můžete kdykoliv změnit po přihlášení do systému Nastavení uživatele.

2/ Objednávání stravy od následujícího dne po registraci lze pak objednávat stravu též na internetu na adrese: www.strava.cz Dostanete se do přihlášení, vyplníte číslo zařízení / viz bod 1/ a tím jste přihlášeni do své jídelny. Dále vyplníte Uživatele a Heslo /viz bod 1/ a můžete objednávat.

V sekci Objednávání stravy provedete požadované přihlášky a odhlášky a uložíte změny – Odesláním Ze systému se odhlásíte potvrzením položky Odhlášení uživatele.

 

Další pokyny, podrobnosti a návody naleznete na www.strava.cz

 

Objednávky můžete provádět nejpozději do 14.00 hodin stávajícího dne na den další a následující. / např. V pondělí do 14.00 provedu objednávání na úterý a další přístupné dny/. Věříme, že Vám i nám, bude tato služba dobře sloužit a případné vzniklé nedostatky spolu dořešíme v klidu a s rozumem.

 

KONTAKTY:

Mobil na jídelnu -  731 510 608

Webové stránky školy- www.zsbrezenecka.cz

E-mail do jídelny- Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Objednávání stravy- www.strava.cz

Škola pevná- 474 624 110

Účet č. 15035441/0100

IČO 46789766

VIS Plzeň horká linka 377457330/ 608 682 885  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                 

naše IČO 0182

 

EU peníze školám

Paměť národa

Dotační program

Výzva k podání nabídek


Prevence rizikového chování v Ústeckém kraji
www.kr-ustecky.cz

Dotační program

Léčebně-ozdravný pobyt Mořský koník 2018 Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci

Publicita projektů