^ NAHORU
 • 1 Naše Základní škola
  Ode dne 1. 9. 1977, kdy byla slavnostně otevřena, prošla naše základní škola významným vývojem a několika důležitými změnami. Jednou z nich je i nedávná změna vzhledu budovy, která oživila celé okolní prostředí. Předlohou pro realizaci nové podoby školy byl návrh, dnes již bývalé žákyně, Kateřiny Sobotkové.
 • 2 Gymnastika
  Patří mezi kroužky, které mají na naší škole dlouholetou tradici. Žákyně prvního stupně, pod vedením trenérek Štroufové a Linhartové, se zde učí baletní a taneční průpravě, a také dokonalému ovládnutí pohybů pro moderní gymnastiku.
 • 3 Lyžařské kurzy
  Mezi velmi oblíbené akce naší školy patří lyžařský kurz, který si klade za cíl nejen naučit žáky základům lyžování, ale také ukázat jim krásu zimních sportů, pohybu na čerstvém horském vzduchu a malebnou přírodu českých hor.
 • 4 Letní tábory
  Vysoce atraktivní akcí pro žáky jsou školou pořádané letní tábory, kde mají žáci možnost poznat některé z učitelů i mimo školní prostředí. Atraktivní lokality, zábavné hry, sportovní vyžití a dobří lidé jsou vždy zárukou nezapomenutelných zážitků z prázdnin.
 • 5 Tenisové kurty
  Škola disponuje kvalitním sportovním zázemím, do kterého jsou zakomponovány i tři tenisové kurty. Mimo možnosti pronájmu pro širokou veřejnost jsou kurty určeny především školním potřebám a každoročně se zde koná turnaj základních škol „O pohár ředitelky školy“.
baner

Fotogalerie letní tábory

25. 9. 2019 - Letní tábor Vesec u Turnova

Již po šesté se v termínu 13. – 20. 7. 2019 uskutečnil letní tábor ve Vesci u Turnova. Celkem čtyřicet dětí si užívalo soutěžení a zábavné i sportovní aktivity. Letošní táboření se neslo v hasičském duchu, pod názvem „ZA ODZNAKEM MLADÉHO HASIČE ANEB OHEŇ JE DOBRÝ SLUHA, ALE ZLÝ PÁN“. Z tohoto důvodu jsme se vydali do Liberce, kde jsme navštívili Hasičskou záchrannou službu. Dětem se moc líbila a mohly si prohlédnout a dozvědět se vše o této náročné práci. V Liberci jsme také navštívili IQLANDII a menší děti IQPARK. Tábor se velice povedl a děti strávily letní dny plné zábavy.

4. 10. 2018 - Vesec u Turnova

Již po páté se uskutečnil o prázdninách (14. – 21. 7. 2017) letní dětský tábor ve Vesci u Turnova. Počasí nám velmi přálo, a tak si děti užily mnoho zajímavých vycházek do okolí a sportovního vyžití. Děti zvládly stezku odvahy a střelbu ze vzduchovky. Velice pěkný a zajímavý byl výlet na hrad Valdštejn a návštěva Muzea Českého ráje v Turnově. Nechyběl ani karneval a vyhodnocení celotáborové hry Za pokladem černého lovce, kde se rozdala spousta odměn. Zakončení tábora si děti užily noční koupání v osvětleném bazénu. Všem se velmi líbilo a už se těší na příští rok.

31. 8. 2017 - Vesec u Turnova

Jako každý rok proběhl o prázdninách (10. – 17. 7. 2017) školní tábor. Během pobytu probíhaly procházky po okolí s táborovým maskotem psem Olafem. Na Sychrově nás zámkem provedla princezna Lenka. Nádherný byl i zámek Hrubý Rohozec, z kterého jsme se vydali pěšky naučnou stezkou do Turnova. Překvapení pro děti byly studentky zubního lékařství z Karlovy Univerzity, které nás poučily jak správně pečovat o svůj chrup. Příjemné bylo dovádění a koupání v bazénu. Nechyběl ani karneval a vyhodnocení celého tábora, kde se rozdala spousta odměn.

11. 7. - 18. 7. 2016 - Vesec u Turnova

V termínu 11. 7. – 18. 7. 2016 jsme se vydali na letní tábor do Vesce u Turnova. Přestože nám počasí moc nepřálo, užili jsme si i tak dost zábavy. Podnikli jsme procházky po okolí, výšlap na zříceninu hradu Rotštejn. Po zámku Sychrov nás provedla princezna a v neposlední řadě jsme obdivovali nerosty v Muzeu Českého ráje v Turnově. Děti si také zasoutěžili ve sportovních, vědomostních a dovednostních disciplínách. Na diskotéce se ukázali v karnevalových kostýmech a užili si „čipsovou“ párty. Týden utekl jako voda a my jsme se museli vrátit domů. Již teď se těšíme na příští tábor.

29. 08. 2015 - Josefův Dvůr 2015

10. - 17. 07. 2015 - Vesec u Turnova

04. - 14. 07. 2014 - Letní tábor v Jizerských horách 

12. - 21. 07. 2014 - Vesec u Turnova

 termínu 11. 7. – 18. 7. 2016 jsme se vydali na letní tábor do Vesce u Turnova. Přestože nám počasí moc nepřálo, užili jsme si i tak dost zábavy. Podnikli jsme procházky po okolí, výšlap na zříceninu hradu Rotštejn. Po zámku Sychrov nás provedla princezna a v neposlední řadě jsme obdivovali nerosty v Muzeu Českého ráje v Turnově. Děti si také zasoutěžili ve sportovních, vědomostních a dovednostních disciplínách. Na diskotéce se ukázali v karnevalových kostýmech a užili si „čipsovou“ párty. Týden utekl jako voda a my jsme se museli vrátit domů. Již teď se těšíme na příští tábor.

EU peníze školám

Paměť národa

Dotační program

Výzva k podání nabídek


Prevence rizikového chování v Ústeckém kraji
www.kr-ustecky.cz

Dotační program

Léčebně-ozdravný pobyt Mořský koník 2018 Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci

Publicita projektů