^ NAHORU
 • 1 Naše Základní škola
  Ode dne 1. 9. 1977, kdy byla slavnostně otevřena, prošla naše základní škola významným vývojem a několika důležitými změnami. Jednou z nich je i nedávná změna vzhledu budovy, která oživila celé okolní prostředí. Předlohou pro realizaci nové podoby školy byl návrh, dnes již bývalé žákyně, Kateřiny Sobotkové.
 • 2 Gymnastika
  Patří mezi kroužky, které mají na naší škole dlouholetou tradici. Žákyně prvního stupně, pod vedením trenérek Štroufové a Linhartové, se zde učí baletní a taneční průpravě, a také dokonalému ovládnutí pohybů pro moderní gymnastiku.
 • 3 Lyžařské kurzy
  Mezi velmi oblíbené akce naší školy patří lyžařský kurz, který si klade za cíl nejen naučit žáky základům lyžování, ale také ukázat jim krásu zimních sportů, pohybu na čerstvém horském vzduchu a malebnou přírodu českých hor.
 • 4 Letní tábory
  Vysoce atraktivní akcí pro žáky jsou školou pořádané letní tábory, kde mají žáci možnost poznat některé z učitelů i mimo školní prostředí. Atraktivní lokality, zábavné hry, sportovní vyžití a dobří lidé jsou vždy zárukou nezapomenutelných zážitků z prázdnin.
 • 5 Tenisové kurty
  Škola disponuje kvalitním sportovním zázemím, do kterého jsou zakomponovány i tři tenisové kurty. Mimo možnosti pronájmu pro širokou veřejnost jsou kurty určeny především školním potřebám a každoročně se zde koná turnaj základních škol „O pohár ředitelky školy“.
baner

Moderní gymnastika

Také v letošním roce nabízíme kroužek moderní gymnastiky. Trénujeme děvčátka pod vedením zkušených trenérek již čtvrtým rokem. Alena Štroufová vede taneční průpravu, akrobacii a manipulaci s náčiním. Lenka Linhartová vede baletní a taneční průpravu. V první třídě se učíme tanečním a baletním základům, akrobacii, ve druhé třídě nacvičujeme manipulaci se švihadlem. Ve vyšších třídách se učíme ovládat i ostatní náčiní - obruč, stuhu, míč. Naše výsledky a snažení každoročně předvádíme rodičům při vystoupení "Vánoční vločka". To, že nezahálíme a gymnastika nás baví, jsme ukázaly také na AKADEMII školy, která se konala v červnu minulého školního roku. Ukázky jsou z vystoupení "Piráti".

 

1 2

 

Naše žákyně 1.,2.,3. tříd se věnují i nadále moderní gymnastice.

Trenérky:
pí Hana Kejaková (akrobacie, gymnastická průprava)
sl. Mgr. Alena Beranová (balet)
sl. Alena Štroufová (cvičení s hudbou a náčiním)

EU peníze školám

Paměť národa

Dotační program

Výzva k podání nabídek


Prevence rizikového chování v Ústeckém kraji
www.kr-ustecky.cz

Dotační program

Léčebně-ozdravný pobyt Mořský koník 2018 Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci

Publicita projektů